VOSKOVANÝ NÁBYTOK

Drevený voskovaný nábytok bezplatný. Najkvalitnejšie a najlacnejšie! Pozrite sa...

AKCIE SKONTROLOVAŤ!

DREVO BEZ HRČÍ

Čelá a boky nábytku sú vyrobené z dreva bez hrčí...

AKCIE SKONTROLOVAŤ!

O nás

Fabryka mebli Woodica

Naša firma Made of Wood Group sa od niekoľkých rokov zaoberá výrobou borovicového a brezového nábytku. V tejto oblasti máme bohaté skúsenosti, a kvalita našich výrobkov uspokojí každého zákazníka. Vynakladáme všetko úsilie, aby každý zákazník, ktorý nakúpuje u nás nábytok bol spokojný s obchodom, a hlavne s krásnym dreveným nábytkom!


K našej dispozícii máme dokonalé vybavený strojový park aj vlastnú pílu, vďaka čomu ponúkame Vám výrobky najvyššej kvality. Disponujeme veľkou bázou dodávkových áut - tovar dodávame na miesto rýchlo aj bezpečne. Predávame na území celej krajiny! Zamestnávame kvalifikovaných špecialistov, absolventov Strednej odobrnej školy tesárskej v Makowe Podhalanskom. Získané vecné znalosti a bohaté skúsenosti garantujú najvyššiu kvalitu výrobkov.

Prečo využiť našu ponuku dreveného nábytku?

Drevo je úplne prírodný materiál, preto nábytok vyrobený z masívneho dreva má prospešný vplyv na zdravie. Navyše drevený nábytok sa vyznačuje veľkou odolnosťou proti mechanickým poškodeniam aj takým činiteľom ako slnko alebo vlhkosť. Dodatočne, rozmanitosť tohto materiálu spôsobuje, že každý nábytok vyrobený z dreva je neopakovateľný a veľmi dobre vyzerá vo všetkých miestnostiach.Prírodné suroviny

Od mnohých rokov sa špecializujeme na výrobu borovicového a brezového nábytku. Drevo, ktoré používame pochádza z našej vlastnej píly, vďaka čomu je zaistená navyššia kvalita materiálov.

Ekologické výrobky

Borovicový nábytok je momentálne najpopularnejší nábytok z dreva, vyznačujúci sa prístupnými cenami a širokou škálou dostupných farieb. Špeciálne ekologické laky podčiarkujú a zvýrazňujú krásu prírodného borovicového dreva, dávajúc nášmu nábytku klasický nadčasový vzhľad.

Spoľahlivosť

Mottom našej firmy je snaha zvyšovať kvalitu našich služieb a výrobkov. Spokojnosť a satisfakcia Zákazníka sú základom nášho pôsobenia. Ponúkaný nami nábytok dodávame Zákazníkom z celého Slovenska.

Zmysel pre detail

Tvoríme nábytok s mimoriadným vzhľadom a v exkluzívnom štýle, skvele zapadajúcim do moderného dizajnu dnešných bytov. Odporúčame ho všetkým, ktorí chcú priniesť do svojich domov závan sviežosti a zvýrazniť zatiaľ skrytú krásu.Zabezpečujeme dovoz na území celej Európskej únie a montáž na území celej Slovenské republike, aj vo vybraných krajinách Európskej únie. Náš nábytok je vyrobený z vybraného najkvalitnejšieho borovicového dreva. Drevo s horšími parametrami je používané na priemyselné účely (krbové drevo, palety). Všetok nábytok je trikrát lakovaný ekologickými polomatnými lakmi od prednej spoločnosti Sopur. V ponuke je dostupný aj voskovaný nábytok.
ODBORNÍ KONZULTANTI

Naši konzultanti tvoria profesionálny tím ľudí, ktorí vám poskytnú úplne vyčerpávajúce odpovede a pomôžu vám vybrať to najlepšie...

DODANIE S VYNESENÍM

Naša ponuka zahŕňa aj výnos nábytku do bytu alebo domu klienta a tiež montáž nábytku na mieste určenia...

RYCHLÉ ODOSLANIE

Náš nábytok dodávame na miesto vlastnými dopravnými prostriedkami, v krátkej dobe, so zachovaním bezpečnosti zásielok...

BEZPEČNÉ PLATBY

Jednou z obľúbených foriem platieb za nakúpený tovar je platba pri odbere tovaru, ktorá zaručuje pokojnú a bezpečnú transakciu...

Naše stránky: dřevěné skříně, meble woskowane producent, producent materace, nábytok do hotela