VOSKOVANÝ NÁBYTOK

Drevený voskovaný nábytok bezplatný. Najkvalitnejšie a najlacnejšie! Pozrite sa...

AKCIE SKONTROLOVAŤ!

DREVO BEZ HRČÍ

Čelá a boky nábytku sú vyrobené z dreva bez hrčí...

AKCIE SKONTROLOVAŤ!
Znížená cena! Vitrína Hacienda oblúk

Vitrína Hacienda oblúk

Hac/Wr/Łuk

342 € s DPH

380 € s DPH

-10%

Nové

Vitrína Hacienda.

Rozmery:

šírka:   108 cm
výška:  193 cm
hĺbka:    43 cm

* Uvedený rozmer je vonkajší rozmer.

100% masívne drevo
Nikdy ste neobjednávali nábytok cez internet? Bez obáv, u nás môžete zaplatiť za nábytok až pri odbere. Pamätajte, že Vám patrí 14-dňové právo vrátenia štandardného tovaru bez uvedenia dôvodu. Preto, keď kupujete u nás, nič neriskujete.

Ponúkané produkty sú tovarom novým, prvotriedne, bez závad. Na naše produkty dávame 24 mesačnú záruku pre koncových zákazníkov a 12 mesačnú pre zákazníkov firemných.

Viac detailov

Pridať do môjho zoznamu obľúbených produktov

Woodica to je:
  • Rýchla obsluha transakcií
  • Úspora vášho cenného času
  • Bezpečné platby pri odbere
  • Najvyššia kvalita vyrábaného nábytku
  • Spoľahlivé informácie na tému ponuky
 

MÁTE OTÁZKY? ZAVOLAJTE NÁM:+48 537 437 500

Vitrína Hacienda
(Katalógové číslo - Hac/Wr/Łuk)Rozmery:

šírka:  108 cm
výška: 193 cm
hĺbka:   43 cm

prípalatok k bočnej ozdobnej drevenej výplne - v cene

Podrobnosti:

Tento nábytok je úplne vyrobený z masívneho borovicového dreva.

Nábytok je estetický, pohodlný a súčasne solídny, vďaka čomu bude Vám slúžiť po mnoho rokov.

Celý nábytok je zhotovený z masívneho borovicového dreva.

Z dreva sú vyrobené čelá, boky, horný a spodný veniec aj poličky.

Tieto prvky sú 100% z dreva, a nie z drevotrieskovej alebo dyhovej dosky.

Jediným prvkom vyrobeným z HDF dosky sú chrbát nábytku aj spodné časti zásuviek. Týmto spôsobom váha nábytku je nižšia. Na požiadavku zákazníka existuje možnost zhotoviť tieto časti aj z dreva. Na viditeľných miestach, sú zadné časti ukryté pod obložením.

Nábytok z kolekcie Hacienda je upravený voskom alebo olejovoskom na báze prírodných zložiek, vďaka čomu získavá jedinečný vzhľad. Farebná škála je veľmi široká a určite nájdete si aj niečo pre seba.

Dosky, dvierka a boky sú vyrobené z vyberaného dreva so sukmi.

Na charakter kolekcie Hacienda má vplyv veľké množstvo vlastností. Niektoré z nich sú vyrábané ručne a pánty či úchyty sú pokryté vrstvou hrdze, ďalšou dôležitou vlastnosťou je výber zodpovedajúceho tvrdého dreva, štýlových a pevných horných a dolných vencov a zapadajúcich farebných variantov nábytku.

Štandardne sú zásuvky montované bez koľajníc (zásuvky sa pohybujú po dreve). Existuje však tiež možnosť zakomponovania kovových koľajníc. Najčastejšie vyberaným variantom sú kovové koľajnice s tzv. úplným výsuvom, ktoré aktuálne ponúkame za akčnú cenu 5 € 4 € / komplet jednej zásuvky.

Miestne škrabance či hrče sú neoddeliteľnou súčasťou kolekcie Hacienda. Okrem iného práve tie tvoria jej unikátny a neopakovateľný vzhľad. Vďaka tejto nezvyčajnej dekorácii si môže byť každý klient istý, že má vo svojom dome jedinečný a originálny nábytok. Vďaka použitiu vyššie uvedených prvkov sme dokázali vytvoriť efekt starožitného až nadčasového nábytku. Nábytok z kolekcie Hacienda je zacielený na zákazníkov s vysokými nárokmi, ktorí ocenia starostlivú remeselnú a stolársku prácu.

Rozmery:

Uvedený rozmer je vonkajší rozmer spolu s vyčnievajúcimi po bokoch vencami.

Spodná úprava (na výber):

- okrúhla noha (štandardná výška nábytku)
- sokel (-5 cm od uvedenej výšky)

Nábytok z kolekcie Hacienda je vyrábaný aj v rozmeroch podľa požiadaviek Zákazníkov.

Opis vitríny:

Vo vnútri dvojdverovej vitríny sa nachádzajú štyri police. Horná, presklená časť umožní vystavenie domáceho porceánu, kníh, či rodiných pamiatok a na dolnej strane, vykonynej z drevomasívu nájdeme miesto na uschovanie privátnych predmetov.

Druhy farieb:

Štandardné farby pre kolekciu Hacienda je medový vosk. Voskovanie nábytku v ľubovoľnej farbe je zdarma. Ostatné farby na výber: surový nábytok -5 % ceny, vosk – zadarmo, ekolak bezfarebný/medový +20% ceny, olejovoskovanie +30 % ceny, štrukturalizácia + olejový vosk +30 % ceny, dve farby +40% ceny. Príplatok za farbenie stoličiek: vosk – zadarmo, ekolak bezfarebný/medový +40% ceny, biely krycí EKOLAK +50% ceny, olejovoskovanie +60 % ceny, štrukturalizácia + olejový vosk +70 % ceny, dve farby +80% ceny. Kliknite pre viac informácií o farbách.

Koľajnice a závesy:

Štandardne je nábytok dodávaný bez koľajnice, zásuvky sú posuvné po dreve. Dostupné koľajnice s príplatkom: plné vysunutie, plné vysunutie s brzdou, plné vysunutie so samoťahom, plné vysunutie - otváranie na dotyk. Štandardne sú montované závesy a kovanie s antickým vzhľadom (vonkajší vzhľad). Možnosťou je montáž pántových závesov alebo pántových závesov s tichým zatváraním (závesné pánty situované dovnútra). Nábytok môže byť dodaný v častiach alebo zostavený.


úroveň 
Jan Bachorczyk 2015-06-22

Zadowolony z zakupu

Meble naprawdę porządne. nie zależało mi specjalnie na jakości,dlatego zakup przez internet. cena była bardzo dobra (szczególnie w porównaniu z kilkoma sklepami w Warszawie). Panowie miło mnie zaskoczyli jakością,meble solidne, równiutko wykończone. ja jestem bardzo zadowolony.

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

Vitrína Hacienda oblúk

Vitrína Hacienda oblúk

Vitrína Hacienda.

Rozmery:

šírka:   108 cm
výška:  193 cm
hĺbka:    43 cm

Napíšte hodnotenie

ODBORNÍ KONZULTANTI

Naši konzultanti tvoria profesionálny tím ľudí, ktorí vám poskytnú úplne vyčerpávajúce odpovede a pomôžu vám vybrať to najlepšie...

DODANIE S VYNESENÍM

Naša ponuka zahŕňa aj výnos nábytku do bytu alebo domu klienta a tiež montáž nábytku na mieste určenia...

RYCHLÉ ODOSLANIE

Náš nábytok dodávame na miesto vlastnými dopravnými prostriedkami, v krátkej dobe, so zachovaním bezpečnosti zásielok...

BEZPEČNÉ PLATBY

Jednou z obľúbených foriem platieb za nakúpený tovar je platba pri odbere tovaru, ktorá zaručuje pokojnú a bezpečnú transakciu...

Naše stránky: dřevěný nábytek, białe meble, piankowe materace, voskovaný nábytok Hacienda