VOSKOVANÝ NÁBYTOK

Drevený voskovaný nábytok bezplatný. Najkvalitnejšie a najlacnejšie! Pozrite sa...

AKCIE SKONTROLOVAŤ!

DREVO BEZ HRČÍ

Čelá a boky nábytku sú vyrobené z dreva bez hrčí...

AKCIE SKONTROLOVAŤ!

Kredenc Parma II

Kredenc Parma II

parma-21

791 € s DPH

Nové

Rozmery a ceny
(šírka x výška x hĺbka)
100cm x 200cm x 43cm 791 €

* Uvedený rozmer je vonkajší rozmer.

100% masívne drevo
Nikdy ste neobjednávali nábytok cez internet? Bez obáv, u nás môžete zaplatiť za nábytok až pri odbere. Pamätajte, že Vám patrí 14-dňové právo vrátenia štandardného tovaru bez uvedenia dôvodu. Preto, keď kupujete u nás, nič neriskujete.

Ponúkané produkty sú tovarom novým, prvotriedne, bez závad. Na naše produkty dávame 24 mesačnú záruku pre koncových zákazníkov a 12 mesačnú pre zákazníkov firemných.

Viac detailov

Pridať do môjho zoznamu obľúbených produktov

Woodica to je:
  • Rýchla obsluha transakcií
  • Úspora vášho cenného času
  • Bezpečné platby pri odbere
  • Najvyššia kvalita vyrábaného nábytku
  • Spoľahlivé informácie na tému ponuky
 

MÁTE OTÁZKY? ZAVOLAJTE NÁM:+48 537 437 500

Kredenc Parma
(Katalógové číslo - parma-21)Rozmery a ceny
(šírka x výška x hĺbka)
100cm x 200cm x 43cm 791 €

Podrobnosti:

Tento nábytok je úplne vyrobený z masívneho borovicového dreva.

Z dreva sú vyrobené: čelá, boky, horný a spodný veniec, čelá a boky zásuviek aj poličky.

Tieto časti sú 100% drevené, a nie z drevotriesky alebo dyhy.

Jedinými prvkami vyrobenými z HDF dosky sú chrbáty a spodné časti zásuviek. Vďaka tomu váha skrine je nižšia. Na požiadavku zákazníka existuje možnost zhotoviť tieto časti aj z dreva.

Predné časti nábytkov sú vyrobené z borovicového dreva bez sukov, zatiaľ čo boky a obloženie z vyberaného dreva so sukmi.

Štandardne montujeme jednotlivé úchytky. Dodatočnou možnosťou je výber dvojitých úchytiek alebo úchytiek typu domček.

Na dvere sú používané kovové závesy. Štandardne sú zásuvky montované na kovových kolieskových koľajniciach. Najčastejšie vyberaným variantom sú však kovové koľajnice s úplným výsuvom, ktoré aktuálne ponúkame za akčnú cenu 5 € 4 € / komplet jednej zásuvky. Vďaka značkovým koľajniciam aj závesom Vám bude náš nábytok slúžiť po dlhé roky.

Tento nábytok je skrutkovaný, a nie lepeny, vďaka čomu je možné ho prepraviť v častiach a veľakrát zmontovať a rozmontovať. Nie je on lepený na vždy.

Nábytok z kolekcie Parma je nábytok najčastejšie lakovaný. Môže byť tiež pokrytý prírodným voskom. Paleta farieb v oboch prípadoch je veľmi široká a určite dovolí Vám vybrať si niečo pre seba.

Opis kredenca:

Vo vnútri kredenca, za drevenými a sklenými dverami sa nachádza jedna široká polica. Majíce na pozornosti Vaše individuální potřeby, můžeme nabídnout montáž dodatečných polic.
Okrem toho má kredenc vo výbave otvorené miesto s pracovnou doskou a dva šuplíky. Takéto rozmiestnenie umožňuje na vystavenie ozdobných predmetov, ako aj uschovanie vecí privátneho charakteru, mimo dosahu očí.

Druhy farieb:

Uvedené ceny sa týkajú nábytku vo farbe Biely krycí EKOLAK. Ide o štandardné farby pre túto kolekciu.Kliknite pre viac informácií o farbách.

Koľajnice a závesy:

Štandardne sú používané kovové kolieskové koľajnice. Dostupné koľajnice s príplatkom: plné vysunutie, plné vysunutie s brzdou, plné vysunutie so samoťahom, plné vysunutie - otváranie na dotyk. Štandardne sú montované pántové závesy. Možnosťou je montáž závesov s brzdným systémom. Nábytok môže byť dodaný v častiach alebo zostavený.


úroveň 
Gość 2015-06-22

Piękne meble

Właśnie zamówiłam komplet mebli do pokoju. Jak do tej pory - kontakt układa się znakomicie. Zostały spełnione wszystkie moje "zachcianki" w zamówieniu - zmiana wymiarów, uchwytów, dodatkowe elementy. Wiele razy, zanim złożyłam ostateczne zamówienie, zmieniałam decyzję.^_^ Cierpliwie mnie słuchano, przyjmowano moje uwagi, wyjaśniano wszystkie wątpliwości.Bardzo za to dziekuję, pracownicy rozumieją, że niełatwo jest klientowi zakupić meble w Internecie, nie widząc ich na żywo, pomagają podjąć decyzję i spełniają wszystkie życzenia. Bardzo dziękuję, z niecierpliwością czekam na meble.:-D

Napíšte hodnotenie !

Napíšte hodnotenie

Kredenc Parma II

Kredenc Parma II

Kredenc Parma.

Rozmery:

šírka:  100 cm
výška: 200 cm
hĺbka:    43 cm

Hrúbka použitého materiálu: 2 cm
Hrúbka hornej dosky: 3 cm

Napíšte hodnotenie

ODBORNÍ KONZULTANTI

Naši konzultanti tvoria profesionálny tím ľudí, ktorí vám poskytnú úplne vyčerpávajúce odpovede a pomôžu vám vybrať to najlepšie...

DODANIE S VYNESENÍM

Naša ponuka zahŕňa aj výnos nábytku do bytu alebo domu klienta a tiež montáž nábytku na mieste určenia...

RYCHLÉ ODOSLANIE

Náš nábytok dodávame na miesto vlastnými dopravnými prostriedkami, v krátkej dobe, so zachovaním bezpečnosti zásielok...

BEZPEČNÉ PLATBY

Jednou z obľúbených foriem platieb za nakúpený tovar je platba pri odbere tovaru, ktorá zaručuje pokojnú a bezpečnú transakciu...

Naše stránky: bělený nábytek, drewniane meble, piankowe materace, nábytok pre hotely